Gülüş Tasarımı Neden Popüler?

Gülüş tasarımı çayyolu son yıllarda sosyal medyanın da aktif kullanılmasıyla beraber oldukça talep gören diş hekimliği uygulama alanı olmuştur. Birçok kişi özgürce gülümsemek ve fotoğraflarda nasıl görünüyorum kaygısından kurtulmak istemektedir. Yaşanan teknolojik gelişmelerin diş hekimliği alanına yansımaları sonucu dijital diş hekimliği uygulamalarının da oldukça ilerlemiş olması tedavi sonrası yüksek oranda memnuniyeti garanti etmektedir.

 

Kimler Gülüş Tasarımı Yaptırabilir?

Gülümserken ağzını kapatmak zorunda kalmak günümüz insanı için artık bir zorunluluk olmaktan çıkmıştır. Gülüş tasarımı Çayyolu uygulaması için hastalarımızın ön muayeneleri yapılarak talepleri alınır. Özellikle ön dişlerde görülen çarpıklık, yamukluk, rengi değişmiş dolgular, çürük, dişler arası ayrıklık (diastema), renk uyumsuzluğu, dişlerin az veya çok görünmesi ve diş eti sorunları gülüş tasarımı uygulamasında göz önüne alınarak hasta için en uygun seçenek ayrıntılarıyla paylaşılır.

Gülüş tasarımı çayyolu sonrası nasıl görüneceğim?

Gülüş tasarımı çayyolunun başarılı olabilmesi için dişler tek başına ele alınmamakta, yüz bir bütün halinde değerlendirilmektedir. Son çıkan dijital diş hekimliği uygulamalarını aktif olarak kullanarak hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaktadır. Dijital ölçü alma çayyolu teknikleri ile gülüş tasarımı sonrası hastaların nasıl bir görünüme sahip olacağını önceden simule edilebilmektedir. Bu sayede istenmeyen sürprizlerle karşılaşılması riski sıfırlanmaktadır.

 

Gülüş Tasarımı çayyolu Uygulaması Ne Kadar Sürede Yapılır?

Gülüş tasarımı çayyolu uygulamasının ne kadar sürede sonuçlanacağı tamamen sizin özel istekleriniz ve ağız içi sağlığınızın durumuna bağlıdır. Gülüş tasarımı öncesinde sağlıklı bir alt yapı için gerekli diş eti tedavileri, dolgu, kanal, implant tedavisi vb uygulamalar mutlaka yapılır. Bu tedaviler yapılırken geçmişte yaptığımız gülüş tasarımı uygulamalarının öncesi ve sonrası fotoğrafları hasta ile paylaşılır. Hasta bu süreçte yüz, dudak ve ağız yapısı ile bütçesine uygun gelecek çözümlerden birini diş hekimimiz ile birlikte görüş alış verişi yaparak belirler. Sonrasında dijital ve manuel ağız içi ölçüleri alınarak ilerlenir.

 

Open chat